Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Jak co roku Poniatowa dołącza do akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W najbliższą sobotę w największych sklepach w Poniatowej spotkacie wolontariuszy zbierających dary rzeczowe. Liczymy na Waszą pomoc!

Wszystkie osoby pełnoletnie chcące zostać wolontariuszami akcji prosimy o kontakt pod nr tel. 81 820 45 54 lub osobiście w biurze CKPiT, ul. Fabryczna 1.

1

Gala Orkiestr Dętych

Na XX Międzynarodowej Gali Orkiestr Dętych Bychawa 2017 wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej.

1

Więcej informacji

Andrzejki 2017

Uwaga! Andrzejki 2017 już w najbliższą sobotę. Świetną zabawę zapewni DJ. Mamy jeszcze wolne miejsca - zapisy i płatności najpóźniej do piątku (24.11) w biurze CKPiT, ul Fabryczna 1.

http://new.ckpit.poniatowa.pl/images/news-images/andrzejki_2017_mini.jpg

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia organizowane w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane od 1 do 30 września w biurze Centrum Kultury (pokój nr 16). Prosimy o zabranie ze sobą nr PESEL dziecka.

Poniżej informacje dotyczące opłat oraz zasad uczestnictwa w zajęciach

gra na instrumentach

koło plastyczne

zajęcia taneczne

zajęcia wokalne

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania twórców

 

Zapraszamy na spotkania twórców rękodzieła, malarzy oraz rzeźbiarzy w każdy czwartek o godz. 18 w sali nr 13.

Uroczystość "Ojczyzno Ma" w Poniatowej Wsi

W niedzielę 12 listopada w Klubie Kultury w Poniatowej Wsi, podobnie jak w wielu miejscach Polski uczczono Święto Niepodległości.

Montaż słowno-muzyczny "Ojczyzno ma" przygotowany został przez zespoły "Wiolinki" i "Poniatowianki". Przybliżono historię odzyskania niepodległości przez Polskę. W uroczystości wzięli udział mieszkańcy sołectwa oraz zaproszeni goście: Zygmunt Wyroślak - Burmistrz Poniatowej, Eugeniusz Chyła - Przewodniczący Rady Miejskiej oraz radni: Krystyna Sadowska, Joanna Mazur, i Grzegorz Zburzyński.

1

2

3

4

5

6

 

Strona 2 z 502

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady