Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Jak co roku Poniatowa dołącza do akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W najbliższą sobotę w największych sklepach w Poniatowej spotkacie wolontariuszy zbierających dary rzeczowe. Liczymy na Waszą pomoc!

Wszystkie osoby pełnoletnie chcące zostać wolontariuszami akcji prosimy o kontakt pod nr tel. 81 820 45 54 lub osobiście w biurze CKPiT, ul. Fabryczna 1.

1

Gala Orkiestr Dętych

Na XX Międzynarodowej Gali Orkiestr Dętych Bychawa 2017 wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej.

1

Więcej informacji

Andrzejki 2017

Uwaga! Andrzejki 2017 już w najbliższą sobotę. Świetną zabawę zapewni DJ. Mamy jeszcze wolne miejsca - zapisy i płatności najpóźniej do piątku (24.11) w biurze CKPiT, ul Fabryczna 1.

http://new.ckpit.poniatowa.pl/images/news-images/andrzejki_2017_mini.jpg

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia organizowane w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane od 1 do 30 września w biurze Centrum Kultury (pokój nr 16). Prosimy o zabranie ze sobą nr PESEL dziecka.

Poniżej informacje dotyczące opłat oraz zasad uczestnictwa w zajęciach

gra na instrumentach

koło plastyczne

zajęcia taneczne

zajęcia wokalne

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania twórców

 

Zapraszamy na spotkania twórców rękodzieła, malarzy oraz rzeźbiarzy w każdy czwartek o godz. 18 w sali nr 13.

Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej "Polska to My"

9 listopada w Kawiarni Klubowa w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w  Poniatowej  odbyły się przesłuchania w ramach Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej.

Wśród laureatów znaleźli się:

Konkurs Poezji Patriotycznej:

Patrycja Bucior, Zuzanna Giza, Zuzanna Borowińska, Katarzyna Michalczyk, Martyna Lewtak, Dorota Gołębiowska, Milena Wójtowicz, Daria Dziwisz

Konkurs piosenki Patriotycznej:

laureaci: Julia Wiczuk, Katarzyna Mędrek, Zuzanna Gajor,Maja Woroniecka, Wiktoria Jóźwicka, Karolina Czapla, Chór Publicznego Gimnazjum im. M. Kopernika w Karczmiskach, Kacper Skóra, Weronika Durka, Amelia Lasota, Weronika Król, Kornelia Szlachetka

wyróżnienia: Aleksandra Rutyna, Kinga Charchuła

Laureaci konkursu wystąpią na koncercie z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2017. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Strona 3 z 502

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady