Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Jak co roku Poniatowa dołącza do akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W najbliższą sobotę w największych sklepach w Poniatowej spotkacie wolontariuszy zbierających dary rzeczowe. Liczymy na Waszą pomoc!

Wszystkie osoby pełnoletnie chcące zostać wolontariuszami akcji prosimy o kontakt pod nr tel. 81 820 45 54 lub osobiście w biurze CKPiT, ul. Fabryczna 1.

1

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy na kiermasz Bożonarodzeniowy w CKPiT. Na kiermaszu będzie możliwość zakupu świątecznych upominków, kartek, dekoracji  oraz ciast.

Niedziela, 10 grudnia, Kawiarnia Klubowa w CKPiT w Poniatowej, ul. Fabryczna 1

Gala Orkiestr Dętych

Na XX Międzynarodowej Gali Orkiestr Dętych Bychawa 2017 wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej.

1

Więcej informacji

Andrzejki 2017

Uwaga! Andrzejki 2017 już w najbliższą sobotę. Świetną zabawę zapewni DJ. Mamy jeszcze wolne miejsca - zapisy i płatności najpóźniej do piątku (24.11) w biurze CKPiT, ul Fabryczna 1.

http://new.ckpit.poniatowa.pl/images/news-images/andrzejki_2017_mini.jpg

Wieczór z piosenkami Zauchy

Zapraszamy na wieczór koncertowy poświęcony piosenkom Andrzeja Zauchy.

Niedziela, 3 grudnia, Kawiarnia Klubowa w CKPiT w Poniatowej, początek o godz. 16.00

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia organizowane w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane od 1 do 30 września w biurze Centrum Kultury (pokój nr 16). Prosimy o zabranie ze sobą nr PESEL dziecka.

Poniżej informacje dotyczące opłat oraz zasad uczestnictwa w zajęciach

gra na instrumentach

koło plastyczne

zajęcia taneczne

zajęcia wokalne

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania twórców

 

Zapraszamy na spotkania twórców rękodzieła, malarzy oraz rzeźbiarzy w każdy czwartek o godz. 18 w sali nr 13.

Spotkania Pałacowe

W piątek 22 października otworzyliśmy cykl Pałacowych Spotkań „Ze śpiewem przy muzyce...”. Premierowy wernisaż pt.: „Sztuka intuicyjna i akademicka” przemieszany z koncertem zespołu TEA z Krakowa nie tylko cieszył oko i uszy, ale także szokował. Swoisty performance zawdzięczamy przedstawicielce sztuki akademickiej, która żegnała przeszłość niszcząc na oczach obecnych swoje (i tu wielka szkoda bo bardzo dobre) prace.
Wystawę otworzyła pani dyrektor Centrum Kultury – Małgorzata Piskor, następnie oddała głos Romanowi Gąsce – opiekunowi pań, reprezentantek sztuki intuicyjnej i przyjacielowi studentów z Wydziału Artystycznego UMCS Lublin w Kazimierzu Dolnym. Roman jak zwykle ciekawie, z nutką filozofii wyjaśnił zebranym zestawienie dwóch sztuk prezentowanych na wystawie i zaprosił wszystkich na pierwszą część koncertu.

Więcej…

 

Strona 494 z 502

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady