Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Jak co roku Poniatowa dołącza do akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W najbliższą sobotę w największych sklepach w Poniatowej spotkacie wolontariuszy zbierających dary rzeczowe. Liczymy na Waszą pomoc!

Wszystkie osoby pełnoletnie chcące zostać wolontariuszami akcji prosimy o kontakt pod nr tel. 81 820 45 54 lub osobiście w biurze CKPiT, ul. Fabryczna 1.

1

Gala Orkiestr Dętych

Na XX Międzynarodowej Gali Orkiestr Dętych Bychawa 2017 wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej.

1

Więcej informacji

Andrzejki 2017

Uwaga! Andrzejki 2017 już w najbliższą sobotę. Świetną zabawę zapewni DJ. Mamy jeszcze wolne miejsca - zapisy i płatności najpóźniej do piątku (24.11) w biurze CKPiT, ul Fabryczna 1.

http://new.ckpit.poniatowa.pl/images/news-images/andrzejki_2017_mini.jpg

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia organizowane w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane od 1 do 30 września w biurze Centrum Kultury (pokój nr 16). Prosimy o zabranie ze sobą nr PESEL dziecka.

Poniżej informacje dotyczące opłat oraz zasad uczestnictwa w zajęciach

gra na instrumentach

koło plastyczne

zajęcia taneczne

zajęcia wokalne

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania twórców

 

Zapraszamy na spotkania twórców rękodzieła, malarzy oraz rzeźbiarzy w każdy czwartek o godz. 18 w sali nr 13.

I Poniatowskie Spotkania Młodzieżowych Orkiestr Dętych

W minioną niedzielę, 25 czerwca na placu przy ul. Brzozowej w Poniatowej odbyły się I Poniatowskie Spotkania Młodzieżowych Orkiestr Dętych organizowane przez Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Dom Muzyki w Kraczewicach. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez dyrektor CKPiT, Panią Joannę Kawałek i przemarszu orkiestr wzdłuż ul. Brzozowej. Jako pierwsza wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej a po niej kolejno: Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Henryczki” z Bychawy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Józefów nad Wisłą, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzyżewice, Orkiestra Dęta OSP Dzietrzkowice, Orkiestra Dęta Gminy Głusk, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Opola Lubelskiego oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Majdan-Grabina. Podczas występów zgromadzeni na placu goście oraz mieszkańcy Poniatowej posłuchać mogli znanych utworów muzycznych w aranżacjach przygotowanych przez orkiestry dęte. Na zakończenie uroczystości burmistrz Poniatowej Zygmunt Wyroślak oraz zastępca burmistrza Krystyna Sołdek wręczyli występującym orkiestrom dyplomy oraz pamiątkowe puchary. Organizatorzy dziękują sponsorowi imprezy – Państwu Ewie i Stanisławowi Pawłowskim, właścicielom firmy Pawtrans.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

Strona 9 z 502

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady