Zabawa integracyjna w CKPiT

Zapraszamy członków zespołów i grup artystycznych działających przy CKPiT na zabawę karnawałową, która odbędzie się 4 lutego 2018 r.

Koszt - 35 zł od osoby. W cenie kawa, herbata, dania ciepłe oraz przystawki zimne.

26 Finał WOŚP

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę! Od rana na ulicach Poniatowej spotkacie wolontariuszy z puszkami. Od godziny 14:00 w Kawiarni Klubowa zapraszamy na imprezę dla dzieci. O 17 zapraszamy na koncert – wystąpią: zespół „Some what Damage” z Opola Lubelskiego, rockowa grupa Inaf z Lublina, lubelska kapela 6BM oraz poniatowskie zespoły - Vectis i „Nie ma wyjścia”.

ZAPRASZAMY!

1

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia organizowane w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w roku szkolnym 2017/2018 będą przyjmowane od 1 do 30 września w biurze Centrum Kultury (pokój nr 16). Prosimy o zabranie ze sobą nr PESEL dziecka.

Poniżej informacje dotyczące opłat oraz zasad uczestnictwa w zajęciach

gra na instrumentach

koło plastyczne

zajęcia taneczne

zajęcia wokalne

Serdecznie zapraszamy!

Ferie - zajęcia dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 12 lat na zajęcia w ramach ferii zimowych ( 5 - 9 lutego 2018 r.).

W programie zajęcia artystyczne i warsztatowe.  W cenie ciepły posiłek, materiały na warsztaty oraz wycieczki.

Odpłatność - 100 zł od osoby.

Gala Orkiestr Dętych

Na XX Międzynarodowej Gali Orkiestr Dętych Bychawa 2017 wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej.

1

Więcej informacji

Spotkania twórców

 

Zapraszamy na spotkania twórców rękodzieła, malarzy oraz rzeźbiarzy w każdy czwartek o godz. 18 w sali nr 13.

I Poniatowskie Spotkania Młodzieżowych Orkiestr Dętych

W minioną niedzielę, 25 czerwca na placu przy ul. Brzozowej w Poniatowej odbyły się I Poniatowskie Spotkania Młodzieżowych Orkiestr Dętych organizowane przez Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Dom Muzyki w Kraczewicach. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez dyrektor CKPiT, Panią Joannę Kawałek i przemarszu orkiestr wzdłuż ul. Brzozowej. Jako pierwsza wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Poniatowej a po niej kolejno: Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Henryczki” z Bychawy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Józefów nad Wisłą, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzyżewice, Orkiestra Dęta OSP Dzietrzkowice, Orkiestra Dęta Gminy Głusk, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Opola Lubelskiego oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Majdan-Grabina. Podczas występów zgromadzeni na placu goście oraz mieszkańcy Poniatowej posłuchać mogli znanych utworów muzycznych w aranżacjach przygotowanych przez orkiestry dęte. Na zakończenie uroczystości burmistrz Poniatowej Zygmunt Wyroślak oraz zastępca burmistrza Krystyna Sołdek wręczyli występującym orkiestrom dyplomy oraz pamiątkowe puchary. Organizatorzy dziękują sponsorowi imprezy – Państwu Ewie i Stanisławowi Pawłowskim, właścicielom firmy Pawtrans.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

Strona 10 z 503

Reklama

Zdrowa i Sportowa Poniatowa

mikroporady